Вовки Кальї

Стівен Кінг 

Аудіокнига 
Текс Читають : Волков Роман, Волкова Ирина, Булдаков Олег, Князев Игорь, Игнатьев Дмитрий (digig), Петров Никита (petronik), BIGBAG 

Багато хто не може слухати аудіокниги, хтось називає це лінивством, чи не вважає такий спосіб достойним. 
Цим людям я відповім, що вони втрачають надзвичайну кількість часу говорячи з нецікавими людьми, слухаючи беззмістовні розмови , шум в транспорті і головне, позбавляють себе задоволення чути голоси хороших дикторів пізніми вечорами, на гойдалці, коли нікого нема навколо , тільки місяць , вітер і голос. 

Звісно я не кажу, що всі аудіокниги, як і диктори хороші, тут все як і з літературою і кінематографом. 
Але все ж, для себе я обрав святу трійцю, три голоси, котрі завжди на висоті – Ігорь Князев , Роман Волков і Олег Булдаков. 
Це професіональні читці, слухаючи яких я й сам навчаюсь говорити красиво, емоційно і щиро. 

Тепер трохи про Кінга. Я був його щирим фанатом у віці 15-18 років, тоді я вважав його чи не найкращим письменником. Тоді ще не було багатьох книг українською і пам’ятаю, як я читав величезні книженції на кнопковому телефоні. 
Тоді й почав слухати перші аудіо, збірки оповідань Кінга у виконанні Булдакова. 

Слухав хоррори цілими ночами в темній кімнаті на третьому поверсі, тоді ж вперше почув ”Иногда они возвращаються ” і ”Все предельно” , пізніше ”Дітей кукурудзи” і інші твори. Таким чином, я прочитав майже всі його книги. 

Але почалось знайомство з ним з книги, яку я й досі вважаю найкращою з всього написаного ним – ”Крізь час” або ”Извлечение троих” – другої частини циклу ”Темна Вежа”. 

Якщо вам не відомо, то скажу, що цикл Темна Вежа Кінг вважає своїм Магнум Опусом – тобто найкращим творінням. І в цьому я повністю згідний з автором. 

Ці книги, це синтез всього найкращого, що є в автора – хоррору, епічності, екшtну і філософських роздумів. 

Отже, перші дві частини я прочитав українською. Третю прослухав у виконанні Волкова. Четверту прочитав, знову ж таки українською. І п’яту прослухав у виконанні цілої команди, на чолі з Волковим. 
Вітер, крізь замкову щілину теж послухав у виконанні Волкова і команди. 

Вовки Кальї виявилися однією з найспокійніших і неспішних книг. Сюжет ковзає між Ньй-Йорком, Кальєю Брін Стьорджес і значна частина припадає на історію Отця Келлеґана. 
Книга мене зовсім не розчарувала, але й не здивувала. 
В ній було вдосталь щирих і сильних цитат, прекрасна сцена бою в кінці і що найважливіше – розвиток особистостей героїв. Поява Малого і Міи (Нічиєї Дочки). 
Важливий момент – дорослішання Джейка і новий член ка-тету (Келлеґан). 

Про якість аудіокниги варто сказати окремо – вона вища за всі похвали. Все на висоті – саундтрек, чудові диктори, троє великих людей в одній книзі! 
Голос Волкова – назавжди Роланд і ніхто інший. 

Якщо плануєте слухати в аудіо це найкращий варіант, в друкованому вигляді, думаю теж буде добре. Всім фанатам Кінга – читати обов’язково. 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s