“Мініатюрний Ісус”

Тед Макківер

видавництво Image

Не знаю як у вас, а в мене часто буває, що супергеройські комікси починають викликати нудоту і що б її перебороти я вирушаю на пошук нових, оригінальних робіт. Саме в одному з рейдів на комікс індустрію я і натрапив на воістину нетипову річ.

Image в моєму віртуальному топі видавництв займає перше місце і річ не тільки в їхньому справді шедевральному коміксі ”Сага”, але й у багатьох інших цікавих проектах. Непередбачувані сюжети, розмаїття авторів серед яких і такі зірки як Браян Вон і безліч нових імен. 

”Shadowline” – спеціальний проект Image, котрий об’єднує в собі комікси з темною атмосферою, до нього і належить ”Мініатюрний Ісус ” Макківера.

Результат пошуку зображень за запитом "miniature jesus"

Автор сюжету, шрифтер і художник все той же Макківер і це привертає ще більше уваги, бо зовсім одна справа, коли над створенням коміксу працює тріумвірат, і зовсім інше діло коли одна людина має достатньо таланту і вмінь щоб самостійно вивести в світ своє дітище.

В результаті маємо чорно-білий комікс з п’яти випусків, прекрасно промальований, з багатьма крутими поворотами сюжету, власною філософією і психоделічними сценами в яких реальність ламається починаючи з першої ж сторінки.

В маленькому містечку на очах в фанатичного пастора і його маленького учня на хресті оживає фігурка Ісуса і спускається на землю, в той же час колишній алкоголік бореться зі своїми внутрішніми демонами і не зрозуміло, чи це світ зрушив з місця, чи це його хворий розум грається з ним.

Мініатюрний Ісус відкриває нові можливості жанру ”комікс”, Макківер розповідає свою історію, і навіть показує нам, як на його думку виглядає бог.

Крута сатира і сцени достойні ”Ерейзерхеда” Девіда Лінча, хочете відчути дещо абсолютно нове? Тоді цей комікс для вас.

Результат пошуку зображень за запитом "miniature jesus"

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s