”Распутін”


Alex Grecian & Rilley Rossomo 
видавництво Image

Распутін… для кожного це ім’я означає щось своє. Аферист, містик, божевільний. Особисто я, завжди спершу думав про його смерть, точніше легенду про смерть.

Спочатку отруєний ціанистим калієм, котрий підсипали в їжу, після чого зомлів і прийшов до тями. Побачивши це, його спробували задушити, що не увінчалось успіхом. Потім тричі застрелений (кулі потрапили в критичні органи: печінка, мозок, нирка) все ж зміг втекти від убивць і потім був утоплений в крижаній воді. 

І яким же було моє здивування, коли я натрапив на комікс з цією назвою, інтрига просто переповнювала мене. Ну, Image, ви і даєте, подумав я, скачуючи перший випуск і очікуючи чи то на лютий треш, чи на якусь моторошну страшилку. 

Але я помилявся! Настільки атмосферної штуки я точно не очікував: колір, стиль і короткі діалоги гармонійно поєдналися в чудову, обє’мну і красиву історію. Прекрасні розвороти з підписами просто заворожують, ось перед нами Тайга, ось Петербург, Москва. В цей комікс вкладено душу. 

Герої російського фольклору такі як Дід Мороз, Снігурочка, Кощій перемішуються в сумбурній суміші подій Росії часів правління Миколи ІІ.

В коміксі легендарний ”Starets” володіє вмінням воскрешати мертвих і лікувати недужих і вже лаштується змова проти нього, вже подають отруєне вино і він приймає його з підступних рук, промовляючи:
– За ваше здоров’я дорогі друзі! 

Висновок – Image молодці, Распутін – новий погляд на давню історію, майстерне переосмислення і незабутня атмосфера .

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s