Серед овець #02


Alexander Koreshkov
Vovkulaka

Другий випуск антиутопічного комікса від Олександра Корешкова розставляє все на свої місця. В ньому ми дізнаємось про мету відвідин Вовком чиновника (барана) з першого номера. Також розкривається лінія взаємовідносин головного героя і його коханої. 
Вдаючивсь до порівняння з ”1984” можна помітити вдалий хід автора – на відміну від Вінстона, котрий зламався і зрадив свою жінку, Вовк хоч і вагаючись все ж обирає бути покараним замість неї. 
З’являється Комісар, напевно один з найважливіших протагоністів, котрий ще покаже своє істинне обличчя в третьому номері. 
Порівнюючи з першим номером бачиш, що палітра стала не така яскрава. Переважають похмурі відтінки туману і постійної зливи, що прекрасно підходить до флешбеків, котрі і становлять половину коміксу.
Розв’язується історія з Чотирнадцять Сорок Першим ( Депутатом – Свинею), котрий в першій частині скоїв жахливий злочин.
Вражає проробленість світу і дрібні деталі, до яких Корешков підійшов дуже серйозно. Це і фреска (мозаїка на стіні) і дизайн сірників ( Запали ніч) і реалістичні справи і документи. 
Другий випуск не такий кольоровий і просторий, як перший. Читач ніби сам тихо сидить в туалетній кабінці і спостерігає за безчинствами, а в кінці з люттю (проте не без страху) все таки виходить, що б чинити справедливість власними руками.
”Далі буде гірше” сказано в кінці і це абсолютна правда, про що я розповім вже в огляді третього номера.
Ще мене дуже тішить, що я є власником комікса зі спеціальною обкладинкою. Дякую автору за автограф і звісно, хочу підписати перший і третій, для перфекціонізму)
Дякую Dmytro Danylyuk моєму комікс-дилеру, за те що купив для мене комікс і підписав у автора. 
Загалом, другий номер тримає планку. Серед овець все ще кращий український комікс. Хто не читав – гайда в Ideo-Grafika – крамниця коміксів .

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s