”Dead Irons”

видавництво ”Dynamite” 

Сценарій : James Kuhoric 
Художник: Jason Shawn Alexander 
Арт директор/Дизайн персонажів : JaeLee
Обкладинки : JaeLee

Художню техніку американця Джа Лі неможливо сплутати ні з чим, так одного разу я вирішив поглянути на його обкладинки до коміксів і натрапив на прекрасний інтригуючий арт. 

Чоловік з кров’ю на губах, блідо-синя гамма, вираз на його обличчі – щось середнє між блаженством і гордістю, руки складені на грудях у славнозвісному жесті Магдалини. 

Цього було абсолютно, достатньо щоб почати читати серію з чотирьох коміксів ”Dead Irons” . 

Як виявилося пізніше, Джа Лі був атр директором, дизайнером персонажів і створив чотири прекрасні обкладинки, а художником власне коміксу був Джейсон Шон Александер. 

Значення назви спочатку не зовсім зрозуміле, але вже в другому випуску дізнаємося, що Айронс це прізвище чотирьох проклятих дітей, батько яких, за допомогою сатанинського ритуалу перетворив своїх дітей у створінь темряви . 

Головний герой коміксу – Сайлас, його прокляття – це тіло, котре практично неможливо знищити, все вкрите шрамами і рубцями, він ніби зомбі, а в хвилини гніву перетворюється в убивцю з рушницею, чи пістолетами. Чомусь мені він здався схожим на Роланда з Темної Вежі. Сайлас переслідує двох своїх братів і сестру, котрі віддалися темній силі і вбивають людей , сіючи смерть на своєму шляху. 

Енні Бел – сестра Сайласа, прокляття перетворило її на швидку і жорстоку машину для вбивства, також вона може літати , ігнорує гравітацію. 
Кольт – перевертень , у своїй формі гігантського вовка він трощить будинки і поїдає ще живих людей. 
Джессі – вампір, майстерно володіє револьверами і метальними ножами. 

Комікс справляє враження вестерна з елементами готики . 
Варто зауважити особливий стиль малюнка – масиви чорного, сірого і червоного змішуються, створюючи темну, зловісну атмосферу. 

Загалом комікс хороший, але, як на мене надто короткий. Все ж, він вартував витраченого часу і я не пошкодував . Фанатам Джа Лі і Темної вежі сподобається.Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s