”The Totally Awesome Hulk” (”Абсолютно Вражаючий Халк”)


Greg Pak – автор сценарію 
Frank Cho (1-4), Mike Choi (5-6), Alan Davis (7-8), Mike Del Mundo (9) – художники 

Амадеус Чо – геній, тінейджер, винахідник, ласун стає новим Халком, Абсолютно Вражаючим Халком. 

– Яким чином? – спитаєте ви, і я відповім. Внаслідок колосального терористичного акту в Кенії відбувається атомний вибух, Брюс Беннер вривається в епіцетр і поглинає в себе радіацію, що б зберегти життя мільйонів людей. Він впадає в несвідомий стан, котрий дещо нагадує летаргійний сон, але енергія в нім рветься на волю, тіло Халка поміщають в спеціальний скафандр і занурюють в океан. І коли лишаються лічені хвилини до катастрофи з’являється Амадеус Чо і поглинає в себе енергію Халка. 

Так на світ з’являється черговий герой, і відрізняється він від старого Халка кардинально. Амадеус чудово керує собою і часто перемагає не грубою силою, а інтелектом. Епічний момент коли, замість стандартного – Hulk smash! (Халк трощить!), Амадеус каже – No, Hulk think! (Ні, Халк думає! ). 

Сам комікс можна розділити на кілька арок , які дуже відрізняються і по-суті є окремими коміксами з власним колоритом і мотивами. Автором сценарію є Ґреґ Пак , а художники міняються від випуску до випуску.

Перша арка найкрутіша. ЇЇ можна описати трьома словами – Монстри , Монстри і ще раз Монстри. Круті сцени боїв Халка то з гігантською черепахою, то з іншими тварюками приводять його до Леді Хеллбендер -колекціонера монстрів з іншої планети. Вона розкриває свою місію, котра полягає в захопленні нею Фін-Фан-Фума (гігантського дракона) для своє колекції гігантських тварюк. Ця арка промальована найкраще, більшість бойових сцен сміливо можна використати, як постери. Також тут присутня любовна лінія, точніше підліткове захоплення Амадеуса. 

Далі Халка спробувала зачарувати Амора і він об’єднується проти неї з новим (новою) Тором. Художник – Майк Чої і стиль вже не той, акцент поставлений на яскравіших кольорах, а сама картинка дещо гірша. 

Врешті наступні випуски розповідають історію Брюса Беннера і ширше розкривають становлення Амадеуса новим Халком. Дивує характер Беннера (він відпочиває і насолоджується першим грипом (організм Халка лікував усі хвороби), грає в Майнкрафт), незабаром доглядає за Амадеусом і розказує про те, чим був його Халк. 

Цікаво, що обоє вони пережили в дитинстві дитячу травму. На очах у Беннера батько убив його матір, а батьки Амадея згоріли живцем у їхньому будинку, через виграш їхнім сином великої суми грошей у інтелектуальній грі.

Несподіванка чекає в дев’ятому випуску. Халк потрапляє в епіцентр подій Другої громадянської війни, Брюса Беннера убивають, а що чекає Амадея? Майк Дель Мундо вражає малюнком. 

Висновок: Цікавий комікс з крутими бойовими сценами в першій арці і з більшим акцентом на психологізм героя в наступних випусках .

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s