Вбивство священного оленя

Убивство священного оленя (2017)Йоргос Лантіомос Я точно знаю як віднести фільм до категорії знакових в моєму житті.Після перегляду “Лобстера”, цитати з нього з’являються в амфітеатрі мого мозку чи не щоденно. Емоції від перегляду повертаються у снах, врешті на сторінках роману і у віршах, це те, що не стерти, це вже риса характеру.

Я зрозумів, що цей режисер великий творець вже звіряючи смаки. Почути Страсті по Матвію в кінці фільму було аж ніяк не несподіванкою, а очікуваним таїнством.У нас є Трієр і Лантімос, перший за допомогою пили і закривавленого шила виточує прекрасні фігури з льоду, другий – під акомпанемент Баха сплітає воістину трепетні форми з павутини страхів і слабкостей людської натури. Обоє в тій чи іншій мірі продовжують справу безсмертного Тарковського.Як дізнатись, що фільм справді знаковий, що він ніколи не зникне і ховатиметься там у пітьмі, навіть коли прийде час піти?

Я написав вірша, я не міг інакше, побачене почуте і прочуте отримали відповідь. Бо голос був на стільки сильний і потрібний, що той вірш чекав саме його. Як паралізована героїня, котра раптово встала і підійшла до вікна. І зараз я відчуваю легкість творення, той вірш, навіть з певними неіснуючими словами буде моєю відповіддю “Трагедії Джмелів” Патриції Килини.Тут не буде ані слова про сюжет, цей фільм сучасна класика і те, що не дає кінематографу зігнити поміж ментального фаст-фуду. Це великий твір і вам не потрібно читати анотації чи рецензії, просто сліпо йдіть за автором. Я знаю ви так колись могли, коли були дітьми, коли був авторитет когось понад, коли була тепла, розумна рука, котра здавалась богом.

Complete tremor and shiver. This is the shortest characterization of this masterpiece.

There are motives from The Lobster also – traditional palette of striking blue, white and as the contrast – mohagony red.

Film is completely about unhuman lust for life. Also it is about the price that must be payed.

Lantimos is a modern Franz Kafka.

Fealings of absolute despair, some unnatural doom and simultaneously accepting that nature of this doom hided in the eyes of spectator.

Christian signs can also be seen – kissing the wounded feet of boy, or eyees bleding.

Theres no need to retell the plot here, the best advice is to watch it without any information,there must be only belief. Let your hearth beat faster, fell the fierfull hands of life on yours chest and realize – life is something that must be repayed.

***

Pain, than gentle kiss of dawn

You know, there`s secret I have never told to anybody

I have one sin that grows in blackened nest of soul

It grows and no one knows about it

Forsake your tomb, let`s take a walk

The summer night is full of fiercing chestnut pleasure

You will not fall me grip is strong

Like maracote of dusk that no one ever measured

 I love your fume, and vulpine reddish hair

Cause here we are at crest of greyed year

And every creature filled with fear and ware

For time had come to kill the sacred deer.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s