Кращі комікси 2017.

Ну що ж. Минулий рік приніс багато цікавих ідей і відкриттів не обійшлося і без потужних коміксів. 
Перед вами список кращих десяти з тих,які мені довелось прочитати. Читав дуже мало новинок, тому в ньому є як комікси 2017 так і значно старіші. 

1 )Black Hammer 
Writer:Jeff Lemire 
Artist:Dean Ormston 
Colorist:Dave Stewart 
Черговий шедевр від Джеффа Леміра, котрий має претензійність позмагатись навіть зі святая святих – Хеллбойверсом божичного нашого Майка Міньйоли. 
Містично-філософська історія в якій так і не розумієш що ж воно відбувається, але тобі подобається все. Постсупергероїка – новий жанр з переосмисленням добре відомого старого. Однозначно маст рід! 

2) 
Vision 
by Tom King (Writer), Gabriel Hernandez Walta (Artist), Jordie Bellaire (Colorist) 
Напевно один з кращих коміксів Марвел в історії. Дивовижний наратив, сюжетні сплетення і повороти тримають в напрузі до самого кінця. Проте найцікавіше це те, що комікс можна читати навіть абсолютно не ознайомленим людям. Сподобається всім хто любить хорошу літературу і арт. 

3) 

Lobster Johnson 
Ціла серія коміксів від різних авторів в жанрі супергероїки, палпу і детективу. Черговий персонаж Хелбойверсу, за пригодами якого слідкують безліч фанатів по всьому світу. 

4) 
Sledgehammer 44 
Хелбойверс має героїв для кожної епохи. Вікотріанська Англія – Едвард Грей Вічфайндер, перед Другою Світовою – Лобстер Джонсон, Друга Світова – Следжхамер, Далі – Хелбой, Ейб Сепіен і всі інші. 
Даний комікс це історія героя без живого тіла, але з сильною душею закутою в броньований костюм. Саме тут відбудеться епічна боротьба проти Чорного Вогню, котра матиме наслідки для всього Хелбойверсу в Майбутньому. 

5) Habibi 
Грег Томпсон. 
Однозначний шедевр з тоннами посилань, пасхалок, легенд і релігійних мотивів. Серйозне чтиво, котре відкриває очі на речі, котрі до того були в тіні. 

6) Blast 
by Manu Larcenet 
Неокафкіанський магнум опус про душевну хворобу і жагу до свободи. Вражає жорстокістю , правдою і красою. 

7) Frankenstein Underground 
Міньйола, Стенбек , Стюарт 
Переосмислення персонажа Мері Шеллі. Ну що тут сказати, Франкенштейн ніби створений для Хеллбойверсу і займає в ньому своє чільне місце. Візуал з динозаврами на 10 з 10. 

8) B.P.R.D. – Vampire 
Майк Міньйола, Ґабріель Ба , Фабіо Мун, Дейв Стюарт 
Як же без вампірів? Правильно, ніяк. І ось вона – черговий плід співпраці легендарного дуету Ба і Муна. Сильно і вражаюче. 

9) Hellboy Vol.12 – The Storm and the Fury 
Міньйола, Феґредо, Стюарт 
Кінець цілої епохи і прототип сценарію фільму. Говорити про геніальність Феґредо не приходиться. Книга яка стала віхою в цілій міфології людства, нічим не гірше за міфи древньої Греції. Зразок кращого що є в комікс культурі взагалі. Якщо ви не читали цього, то негайно візьміться! 

10) Серед овець 
Олександр Корешков 
Кращий український комікс з існуючих. Суміш Блексада і Орвела. Все як я люблю. Awesome!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s