Нелюди / Inhumans v2


Письменник : Пол Дженкінс / Paul Jenkins 
Художник : Джей Лі / Jae Lee

Дует Пола Дженкінса і Джея Лі на мою думку один з найорганічніших в комікс індустрії, сюди ж я відношу Муна і Ба, Бермехо і Азарелло , Брубейкера і Філіпса, Міньйолу/Феґредо і Стюарта. 

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.


Рідко буває таке що б сюжет і арт абсолютно підходили одне одному. Але це той випадок, друзі. Готично- повзучий стиль Лі і фатумна філософія Дженкінса разом творять вражаючий букет. Цей дует створив вдумливого, самобутнього ‘’Ватового’’ , найчорнішу і найжорстокішу історію про Бетмена всіх часів – ‘’Бетмен Джекіл – Хайд’’, а також комікс лауреат премії Айснера 1999 року – ‘’Inhumans. Vol2’’.

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.

Премія здобута недаремно, в той час це була дуже свіжа і добре подана ідея. 
В центрі сюжету раса дивовижних істот – нелюдів, котрі древніші за людство і живуть за своїми правилами багато років, уникаючи людей. 

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.


Править нелюдями Блек Болт – володар настільки сильного голосу, що тільки одне мовлене ним слово повністю знищило його рідну планету і батьків. Тому кожен день він проводить в медитаціях стримуючи цю страшну силу в собі. Голосом короля є його дружина – Медуза, володарка пишного рудого волосся, котре не тільки випромінює блискучу красу, але й непогано помагає їй у бою. Є при дворі і інші герої – Тритон мудрий водяний воїн , Ґорґон імпульсивний бурмило з копитами , Карнак – геній стратегії, що здатен бачити хибу в усіх речах світу, а також Лок Джо – гігантський собака зі здатністю до телепортації. 

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.


Здавалося б , що Аттилан – місто нелюдів, це утопія, але нажаль все не так просто. Що б місто функціонувало,як механізм, тут діє строга кастова система. З настанням зрілості юні нелюді мусять проходити через Террігеновий туман – субстанцію, котра назавжди змінєю їх тіла, даючи різні корисні, а часом і жахливі здібності. Ті, хто не проходять процедуру стають розумово відсталими рабами і мусять працювати в копальнях і підземних заводах, що б забезпечувати добробут решти громадян.

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.


Конфлікт виникає тоді, коли земляни виявляють Аттилан і хочуть вступити з нелюдями в контакт, а підступний брат Блек Болта – божевільний Максімус, в цей же момент здійснює державний переворот.

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.

Така зав’язка сюжету, а далі – безліч перепетій, трагедій і геніальних ходів. Це творіння про боротьбу за власний народ і свободу, про жертовність і гордість, про усмішку крізь біль.

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.

Найкращий комікс про Нелюдів написаний на даний момент і один з кращих коміксів в історії Марвел.
Саме той випадок, коли слово ”шедевр” занадто блякле для опису такого творіння!
Дует Дженкінс-Лі знову дивує серйозністю і бездоганністю історії, все, починаючи від сюжету з його посиланнями на Ковентрі, Другу Світову, Луїзітанію і інші історичні події і закінчуючи божественним артом, свідчить, що перед нами та сама перлина комікс індустрії, яка дійсно має представляти даний жанр поміж інших видів мистецтва.

Світлина від Імаджинаріум Доктора Хосебра.

Згодом чекайте на ще один огляд коміску від Джея Лі і Пола Дженкінса – ‘’Бетмен. Джекіл-Хайд’’ , а також читайте огляд на інше творіння дуету ‘’Вартового’’, за посиланням нижче.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s