”Preacher ”

 
сценарій Garth Ennis 
художники Steve Dillon , Glenn Fabry 
видавництво ”Vertigo” 

Приголомшлива серія коміксів, що складається з 66 випусків і дев’яти ван шотів. 

В центрі сюжету Джессі Кастер – пастор по-неволі, котрий стає вмістилищем могутньої сутності на ймення Ґенезіс. Проповідник отримує надзвичайну силу – боже слово, за допомогою якої може керувати вчинками людей. Він зустрічає свою втрачену любов – Т’юліп О’Хару і новогу друга Кессіді, котрий виявляється вампіром. 

Усвідомивши свою силу Кастер вирішує знайти самого Бога і примусити його попросити вибачення у всіх свої дітей за хаос, котрий твориться на землі. 

Секретні релігійні організації, що керують світом, ангели, копи, Святий Покровитель Убивць, король збоченого світу Ісус Де Сад , зустрінуться на шляху Проповідника і його друзів. 

Море брутального гумору і крові чекають на хороброго сучого сина (або дочку), котрі все ж наберуться сміливості і прочитають перший випуск цього крутого коміксу, а далі вас понесе і ви не зможете зупинитись поки не пройдете з Кастером і його друзями цю історію до кінця. 

Сюжет час-від-часу переключається на цікаві побічні історії (наприклад пригоди батька Кастера у В’єтнамі, або історія Сраколицого), але ніколи не стає нудним. Здається Енніс сміється над усім на світі, починаючи з релігії, сексуальних збочень, секретних організацій і закінчуючи обсміюванням масової культури і ідеї американської мрії. Порушена тема складних відносин між Кастером і Т’юліп, тема дружби, зради і відповідальності за слова і вчинки. 

Обкладинки Ґлена Фабрі створені з великою майстерністю і талантом, стиль Стіва Діллона, більше нагадує старі комікси, але до нього швидко звикаєш. Ґарт Енніс як завжди на висоті, сюжет тримає в напрузі до останньої сторінки. 

Висоновок : Jesus fucking Christ, it’s terribly great !

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s