Геллбойверс в статтях Абрахама Хосебра

Всесвіт, створений Майком Міньйолою,  відомий під назвою “Геллбойверс”  це суміш легенд,  казок і сказань всіх народів світу,  котрі зображені під призмою філософського горрору. Головний герой основної серії –  Анунґ Ун Рама,  він же Велика Червона Мавпа,  для друзів Геллбой – демон з пекла вихований Тревором Брутенгольмом –  членоном БПРО – організації,  котра бореться з паранормальними монстрами у всьому світі. Окрім того у рамках Геллбойверсу існують численні відгалуження : вікторіанський містичний детнктив “Сер Едвар Ґрей”,  палп фікшн “Лобстер Джонсон”,  окремі серії присвячені членам БПРО, Абрахамові Сапіену і навіть легендарним персонажам як то Кощій Безсмертний чи Франкенштейн.

Оскільки, це один з моїх улюблених графічних циклів,  то я завжди стараюсь читати всі випуски всіх серій. Нижче публікую посилання статей,  написаних мною про  багатий і різносторонній світ Майка Міньйоли. В основному це огляди українських перекладів,  котрі  планую доповнити статтями про оригінальні видання.

Моя гордість –  докладний аналіз першого колекційного видання з поясненням алюзій,  посилань і коментарем про творчу еволюцію і унікальність стилю Міньйоли. Рекомендується до прочитання перш за все.

https://uageek.space/misterii-hellboia/

Огляд на спеціальний різдвяний ван-шот.

https://uageek.space/hellboy-nich-krampusa/#gs.d3mje5

Серія оглядів на короткі щорічники.

Трохи роздумів на тему завершення історії з війною Саду – Хемів на Землі.

Майже кінець Великого Дивного Світу (думка про “BPRD The Devil YouKnow 01-14”)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s